برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English
تاریخ : سه شنبه 24 دي 1398
کد 10182

نشست فصلی راهبران سامانه سیب و کارشناسان ارزیاب درسالن کنفرانس مرکز بهداشت استان برگزار گردید.

یکی از اولویتهای حوزه سلامت، عملکرد مبتنی بر سامانه الکترونیکی یکپارچه بهداشت "سیب" است.
   به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز  به نقل از روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه نشست فصلی راهبران سامانه سیب و کارشناسان ارزیاب دی ماه 1398 درسالن کنفرانس مرکز بهداشت استان برگزار گردید ؛  در این نشست فصلی دکتر کارآموز، قائم مقام معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز، یکی از اولویتهای حوزه سلامت را عملکرد مبتنی بر سامانه الکترونیکی یکپارچه بهداشت "سیب" جهت نهادینه کردن شاخص های سلامت عنوان نمود.

    در ادامه  ایران زاد راهبر استانی سامانه سیب شاخصهای مورد تاکید وزارت استخراج شده از سامانه سیب را ارائه و نحوه استخراج شاخصهای مذکور را توضیح دادند. وی همچنین در ارتباط با نقاط ضعف و قوت هر شهرستان،  برنامه ریزی و مداخلات برای بهبود شاخصها از جمله جمعیت یکبار خدمت، جمع وزنی کاربران به تفکیک نقش، میانگین بار خدمات به تفکیک نقش، تلفن پرتکرار، فاقد تلفن همرا ه، تلفن همراه  نامعتبر و به اشتباه ثبت شده مطالبی را ارائه دادند.  
 
   همچنین ایران زاد به عنوان کارشناس ارزیاب استانی، در مورد شاخصهای ارزیابی از جمله درصد نارضایتی و درصد عدم دریافت خدمت توضیحاتی ارائه و نحوه استخراج شاخصهای مذکور ، راهکارها و مداخلات لازم برای بهبود شاخص را بیان نمودند. در ادامه گزارشی از نحوه ارجاع و بازخورد ارجاع و شاخصهای مربوطه و چالشهای آن مورد بحث قرار گرفت.  در پایان جلسه کارشناسان شهرستان در خصوص مباحث مطرح شده به بحث و تبادل نظر پرداختند.
 
نشست فصلی راهبران سامانه سیب و کارشناسان ارزیاب
 
نشست فصلی راهبران سامانه سیب و کارشناسان ارزیاب
 
نشست فصلی راهبران سامانه سیب و کارشناسان ارزیاب
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 24 دي 1398
  • تعداد بازدید 153
  • تایید شده اقای ادهم
  • در 1398/10/24
  • ساعت 19:37
  • واحد ارجاع دهنده معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشكي تبريز