برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English
تاریخ : چهارشنبه 23 بهمن 1398
کد 10323

حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در منزل دو شهید والامقام

در جهت گرامیداشت یاد شهداء و تکریم خانواده معظم آنها، دکتر محمدحسین صومی و هیات همراه در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در منزل شهیدان بزرگوار ، عباسعلی پورتیمور و ناصر عامری حضور یافتند.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دکتر محمدحسین صومی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در منزل دو شهید والامقام حضور یافت و نسبت به مقام شامخ آنها ادای احترام کرد و خانواده های این دو شهید بزرگوار را مورد تکریم قرار داد.
در دیدار نخست، دکتر محمدحسین صومی و هیات همراه در منزل شهید عباسعلی پورتیمور حضور یافتند و با قرائت فاتحه، یاد این شهید بزرگوار را گرامی داشتند. در این دیدار، دکتر صومی، ضایعه درگذشت فرزند شهید را که از همکاران دانشگاه علوم پزشکی تبریز بود، به همسر شهید تسلیت گفت و برای آن مرحومه غفران الهی و برای بازماندگان صبر از درگاه خداوند مسئلت نمود.
شهید عباسعلی پورتیمور متولد سال ۱۳۳۳ بود و به عنوان ارتشی در جبهه های جنگ تحمیلی حضور یافته بود و در سال ۱۳۶۰ و در عملیات بستان به فیض شهادت رسید. از این شهید والامقام، سه فرزند دختر به یادگار مانده است که یکی از آنها که از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز بود، در آبان ماه سال جاری بر اثر بیماری درگذشت.
دومین دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی با خانواده شهداء، با حضور در منزل شهید ناصر عامری روی داد. دکتر صومی با حضور در منزل آنها، با قرائت فاتحه، یاد این شهید را گرامی داشت و پای سخنان مادر وی نشست. مادر شهید ناصر عامری در این دیدار به ذکر خاطراتی از این شهید والامقام پرداخت.
شهید ناصر عامری به عنوان بسیجی در جبهه های حق علیه باطل در دوران جنگ تحمیلی حضور یافته بود و در ۲۸ دی ماه ۱۳۶۵ در عملیات کربلای پنج در شلمچه به فیض شهادت رسید.


 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 بهمن 1398
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 358
  • تایید شده
  • در 1398/11/23
  • ساعت 8:50