برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English
تاریخ : سه شنبه 29 بهمن 1398
کد 10351

برگزاری نشست دانشجویان مشمول جوایز بنیاد ملی نخبگان دانشگاه

نشست دانشجویان مشمول جوایز بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی ۹۹-۹۸دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور معاونان فرهنگی ، دانشجویی و آموزشی دانشگاه و با ارائه نکته نظرات این دانشجویان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، نشست دانشجویان مشمول جوایز بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، ۲۷ بهمن با حضور دکتر مهدی نظری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و دکتر تقی زادیه، معاون آموزشی دانشگاه در سالن جلسات معاونت آموزشی برگزار شد.
در این جلسه دکتر علی تقی زادیه، معاون آموزشی دانشگاه، هدف از تشکیل این جلسه را شنیدن سخن دانشجویان عنوان کرد و افزود: با تعامل بیشتر با یکدیگر می‌توانیم گام‌های مؤثری در زمینه توسعه آموزش و پژوهش برداریم.
وی با بیان اینکه اسم استعدادهای درخشان برای فرد مسئولیت می‌آورد، خاطر نشان کرد: این مسئولیت کار شما را سخت‌تر می‌کند اما مزایای خوبی هم دارد.
در این نشست دکتر مهدی نظری، معاون فرهنگی دانشگاه نیز با اشاره به اینکه معاونت فرهنگی و دانشجویی در حیطه مرکز مشاوره نیاز به کمک شما دارد، اضافه کرد: ما به کمک شما دانشجویان برتر نیاز داریم تا در مرکز مشاوره مشکلات روانی دانشجویان را برطرف نماییم.
 وی بیان داشت: هرساله در ابتدای سال تحصیلی ما دانشجویان آسیب پذیر را شناسایی می‌کنیم و برای حل مشکلاتشان برنامه ریزی می‌کنیم.
در ادامه این نشست دانشجویان به بیان نکته نظرات خود پرداختند و دکتر تقی زادیه در پاسخ به یکی از دانشجویان که پرسش انتظار دانشگاه از ما چیست را مطرح کرد، بیان داشت: انتظار داریم برای پیشبرد اهداف دانشگاه و کشور قدم بردارید و در زمینه های علمی مورد علاقه خود فعالیت نمایید.
گفتنی است در این جلسه مقرر شد تا دانشجویان برای طرح‌های پیشنهادی خود استاد مورد نظر خود را انتخاب نمایند و تحت حمایت‌های معاونت آموزشی دانشگاه طرح خود را اجرایی کنند.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 29 بهمن 1398
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 483
  • تایید شده
  • در 1398/11/29
  • ساعت 15:6