برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English
تاریخ : چهارشنبه 21 اسفند 1398
کد 10502

بیماری کرونا

​​​​​​​گزارش آخرین وضعیت بیماری کرونا  در استان آذربایجان شرقی 98/12/20

ارتبط  تلفنی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بخش خبری ساعت 23  شبکه استانی سهند
به گزارش  روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ،  دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در راستای اطلاع رسانی به هموطنان عزیز از آخرین وضعیت بیماری  کرونا در استان آذربایجان شرقی ، طی ارتباط  تلفنی با بخش خبری ساعت 23 شبکه استانی سهند، روزبیستم اسفند ماه نود و هشت ازمثبت اعلام شدن تست 29 نفرمبتلا به بیماری کرونا خبرداد شمار فوتی های بیماری کرونا دراستان آذربایجان شرقی به 17 نفررسید.
دکترصومی درگفتگوی خبری از فوت 17 نفر مورد کرونا مثبت در آذربایجان‌شرقی خبر داده وافزود : ازسه فوتی امروز، دو نفر از سراب و یک نفر از ملکان می باشد.
دکتر صومی ادامه داد: در طول 24 ساعت گذشته  29 نفر به مجموع آمار مبتلایان به این بیماری افزوده شده است وشمار مبتلایان کرونا درآذربایجان شرقی به 175 نفرافزایش یافته است .
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تاکید براینکه هم اکنون بیش از ۳۰۰ نفر در بیمارستان‌ها بستری هستند، گفت: با ادامه این روند و پر شدن چند برابری بیمارستان‌ها توانایی مدیریت شرایط را نخواهیم داشت.
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریزضمن اظهار تاسف از افزایش بیماری کرونا در استان گفت: پیام افزایش بیماران مبتلا به کرونا ، نشان دهنده این است که ویروس مسیر خودش را طی می‌کند.
 دکتر صومی گفت: ۳۰ درصد افراد مراجعه کننده با علایم حاد تنفسی در بیمارستان‌ها بستری شده‌اند.
وی در پایان از همشهریان خواست با در خانه ماندن و رعایت نکات بهداشتی  به ریشه کن کردن این بیماری کمک کنند.

 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 اسفند 1398
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 821
  • تایید شده
  • در 1398/12/21
  • ساعت 0:37