برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English
تاریخ : چهارشنبه 6 فروردين 1399
کد 10579

بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از شهرستانهای مراغه، بناب و ملکان

بیمارستان امیرالمومنین شهرستان مراغه، بیمارستان فارابی ملکان، بیمارستان امام خمینی(ره) بناب مقصد سفر کاری دکتر صومی

دکترصومی از همکاران پرتلاش در این بیمارستانها به عنوان مدافعین سلامت تشکر نمود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، امروز ۶ فروردین  ۹۹، دکتر صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به شهرستانهای مراغه، بناب و ملکان سرکشی نمود .

در ابتدای این سفر کاری ، از شهرستان مراغه بازدید و بر حسن اجرای  مصوبه  کنترل  مبادی ورودی شهر توسط نیروهای زحمتکش ارتش و طرح غربالگری بیماران نظارت کرد .
 
دکتر محمدحسین صومی، رییس منطقه ۲ آمایشی شمالغرب کشور در دانشکده علوم پزشکی مراغه حضور یافت و درجریان آخرین وضعیت شهرستان در خصوص بیماری کرونا قرار گرفت.

دکتر تنومند، رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گزارشی از آخرین وضعیت و اقدامات انجام یافته در مدیریت مقابله بیماری کرونا در شهرستان ارایه داد. رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه  گفت: اکنون  ۴۵نفر مبتلا به کرونا در بخش بستری و ۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند و تا کنون ۹۹ نفر کرونا مثبت در مراغه شناسایی شده است
.
دکتر صومی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و رئیس منطقه ۲ آمایشی شمالغرب کشور بعد از بازدید از بخشهای بستری و بخش مراقبت از بیماران کرونایی در  بیمارستان امیرالمومنین شهرستان مراغه، باحضور در ساختمان فرمانداری مراغه و شرکت در جلسه فرمانداری ویژه مراغه، آخرین وضعیت استان و کشور از جهت شیوع و مدیریت مقابله با کرونا و اقدامات انجام یافته در استان آذربایجان شرقی در این حوزه را تبیین نمود.

رئیس منطقه ۲ آمایشی شمالغرب کشور در ادامه این بازدید و حضور در شهرستان مراغه در جلسه وب‌کنفرانس ستاد فرماندهی مدیریت مقابله با بیماری کرونای کشور باحضور وزیر کشور در فرمانداری ویژه شهرستان مراغه مشارکت داشت.

در این بازدید از شهرستانها، رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) بناب و بیمارستان فارابی  ملکان نیز بازدید نمود و از نزدیک در جریان اقدامات انجام یافته در بخشها قرار گرفت  و از همکاران پرتلاش در این بیمارستانها به عنوان مدافعین سلامت تشکر نمود.


 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 فروردين 1399
  • توسط اقای ادهم
  • تعداد بازدید 322
  • تایید شده
  • در 1399/01/06
  • ساعت 21:39