برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English
تاریخ : شنبه 30 اسفند 1399
کد 12190

استاندار آذربایجانشرقی در آخرين ساعات سال 99 در مركز آموزشي درماني امام رضا(ع) حضور يافت

کادر درمان مركز آموزشي درماني امام رضا(ع) از مردم خواستند که از دید و بازدیدهای حضوری خودداری کنند
استاندار آذربایجان شرقی در آخرین ساعات سال ۹۹ میهمان پزشکان و پرستاران مركزآموزشي درماني امام رضا(ع) شد و به نمایندگی از طرف مردم استان مراتب سپاس و قدردانی خود را به پاس زحمات و جانفشانی های مدافعان سلامت ابلاغ کرد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه، دكترمحمدحسين صومي رئيس دانشگاه اظهار داشت: اکنون که در آخرین ساعات سال‌ ۹۹ قرار داریم، ۲۰۰۰ نفر از کادر درمان بیمارستان های ۲۸ گانه استان مشغول به خدمت هستند و اگر شیفت بعدی را هم حساب کنیم، جمعا۳۶۰۰ نفر در حال خدمت رسانی هستند
رئيس دانشگاه ادامه داد: مردم اکنون در کنار خانواده های خود و بر سر سفره هفت سین نشسته اند و منتظر آغاز سال جدید هستند اما کادر درمان ما همچنان دلسوزانه در حال خدمت رسانی به بیماران کرونایی هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز خاطرنشان می‌کند: خوشبختانه در حال حاضر میزان ابتلا، بستری و مرگ و میر در استان کاهش یافته است، بطوریکه اکنون ۳۷۷ نفر بستری هستند که ۱۱۰ نفر در بخش آی سی یو و ۳۶ نفر نیز زیر ونتیلاتور هستند و در طول شبانه روز گذشته تنها یک نفر فوت کرده است.
دكترصومي افزود: برای اینکه تعطیلات خوبی داشته باشیم و خانواده ای عزادار نشود، باید همچنان پروتکل‌ها را رعایت کنیم و با زدن ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و انجام دید و بازدیدهای مجازی، این بیماری را کنترل کنیم. در اين بازديد کادر درمان مركز آموزشي درماني امام رضا(ع) از مردم خواستند که از دید و بازدیدهای حضوری خودداری کنند.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 30 اسفند 1399
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 450
  • تایید شده
  • در 1399/12/30
  • ساعت 20:46