برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English
تاریخ : يکشنبه 20 مرداد 1398
کد 9276

بدلیل اقدامان انجام یافته در آموزش ازدواج سالم برای شهروندان

تقدیر اداره کل ورزش و جوانان استان از معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز

نهمین جشنواره پیوند آسمانی (تجلیل از خادمان و فعالان ازدواج) استان آذربایجان شرقی با حضورمسئولین استانی روز سه شنبه 15 مرداد ماه در فرهنگسرای بزرگ الغدیر شهر تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، نهمین جشنواره پیوند آسمانی، با برگزاری برنامه های متنوع و مختلف و با هدف الگوسازی ازدواج آسان با حضور پرشور شهروندان کلانشهر تبریز ومسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید.

در این آیین که  در سالروز  پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) و هفته ازدواج برگزار می گردید از خادمان و فعالان ازدواج استان آذربایجان شرقی با شعار "ازدواج ساده، مهربانی مفصل" تجلیل بعمل آمد


تقی زاده معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان با اشاره به اهمیت و ارزش فعالیت برای تسهیل ازدواج جوانان گفت: شعار اداره کل ورزش و جوانان استان در بحث ازدواج، ازدواج آگاهانه، بهنگام، آسان و پایدار است که در راستای تحقق این شعار برنامه های مختلفی در طول سال برگزار می شود،

در بحث ازدواج آگاهانه برگزاری کارگاه های آموزشی پیش از ازدواج که در سه ماه اول سال98، 528 کارگاه آموزشی برگزار شده است. در بحث ازدواج آسان 14 سمن در حوزه خدمات و ملزومات ازدواج و خانواده فعالیت می کنند.

 
در این مراسم ضمن تقدیر از فعالیتهای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حوزه آموزشهای ازدواج سالم پیش و حین ازدواج ، از دکتر درستی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ،  سهیلا جباری فام کارشناس آموزشهای حین ازدواج  مرکز هفت تیر، دکتر سوسن اسدی اصل مسئول مرکزبهداشتی درمانی خشکناب شهرستان هریس فعال برنامه های آموزشی پیش از ازداوج در مناطق روستایی و از دکتر شبنم اکبرزاده و کریم گرامی بعنوان زوج فعال حوزه سلامت از طرف اداره کل ورزش و جوانان استان تقدیر بعمل آمد.

لازم به ذکر است در سال 97 آموزش تعداد تقریبی 39000 جوان توسط مراکز سلامت سطح استان در خصوص مباحث ازدواج سالم به مرکز بهداشت استان گزارش شده است.
 

 

 
آلبوم تصاویرتقدیر اداره کل ورزش و جوانان استان از معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 20 مرداد 1398
  • تعداد بازدید 139
  • تایید شده اقای ادهم
  • در 1398/05/20
  • ساعت 12:44
  • واحد ارجاع دهنده معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشكي تبريز