برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English
تاریخ : دوشنبه 11 آذر 1398
کد 9903

کارگاه الفبای سرمایه گذاری" برگزار شد

از سری برنامه های هفته فرهنگی دانشگاه، "کارگاه الفبای سرمایه گذاری" به همت کانون اسکناس و با استقبال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، کارگاه "الفبای سرمایه گذاری" به همت کانون اسکناس در هفته فرهنگی دانشگاه در اتاق جلسات مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
این کارگاه با شرکت حدود بیست و پنج نفر از دانشجویان علاقه مند و با مدرسی استاد هوشنگ نجاتی، تحلیل گر و مدرس دوره های تکنیکال و بنیادی بورس تشکیل گردید.
بهترین روش های سرمایه گذاری پول و سرمایه، آموزش درباره بورس و نحوه صحیح سرمایه گذاری از جمله مواردی بود که توسط استاد هوشنگ نجاتی برای شرکت کنندگان در این کارگاه ارائه گردید.
همچنین مدرس این کارگاه در ادامه سخنانش به ارائه توضیحاتی درباره سود و زیان در بورس، نحوه ثبت نام در بورس و نحوه صحیح حفظ پول پرداخت.
استاد هوشنگ نجاتی در ادامه این کارگاه برای موفقیت شرکت کنندگان و آشنایی بیشتر آنها با رمز و راز دنیای پول و سرمایه برای حاضران کتاب و فیلم معرفی کرد. فیلم های "بنیان گذار"، "گرگ وال استریت" و "دوباره زندگی" و همچنین کتاب های "اثر مرکب"، "پدر پولدار، پدر بی پول" و "چگونه راز، زندگی ام را متحول کرد" توسط وی معرفی گردید.
گفتنی است کانون اسکناس، اولین و تنها مجموعه اقتصادی دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور است و هدف آن فرصتی برای آموزش بیشتر و سرمایه گذاری بهتر تمامی دانشجویان معرفی شده است.
دانشجویان علاقه مند می توانند اخبار و برنامه های این کانون را از طریق کانال اطلاع رسانی به نشانی eskenas_tbzmed@ پیگیری نمایند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 11 آذر 1398
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 101
  • تایید شده
  • در 1398/09/11
  • ساعت 9:14